Západočeské lázně

Západočeské lázně jsou dokonalou destinací pro odpočinkovou dovolenou. Lázeňské procedury, kolonády i krásná příroda. Vyberte si nejlepší ubytování v lázeňských městech.

Západočeské lázně

Západočeské lázně, to jsou kolonády, termální prameny, wellness centra i krásná příroda a hrady v okolí. Co stojí za návštěvu a kam můžete vyrazit na výlet z lázeňských měst?

Dovolená v Západočeských lázních

Jižní Morava láká především na krásné vinice a stylové sklípky. Obdivovat můžete i honosné zámky a bohatou přírodu v celém kraji. V Brně vás čekají gastronomické zážitky i jedna z nejzajímavějších staveb v České republice.

Zámky, gastronomie i Provence na Jižní Moravě

Na dovolené v oblasti Západočeských lázní vás čeká krásná příroda plná zalesněných kopců, skal a vyhaslých sopek. Na procházky můžete vyrazit do CHKO Slavkovského lesa i národní přírodní rezervace Soos. Ze zámků určitě stojí za návštěvu Loket a hrad v Bečově nad Teplou s jednou z našich nejcennějších zlatnických památek.

Populární lázeňská města jsou:

• Karlovy Vary
• Mariánské Lázně
• Františkovy Lázně
• Jáchymov
Pro větší klid a soukromí můžete zvolit i odlehlejší Konstantinovy Lázně.

Karlovy Vary

Karlovy Vary patří mezi nejznámější lázně Evropy. Úžasná kolonáda a pramen Vřídlo, gejzír horké minerální vody, navštíví ročně tisíce turistů mířících nejen za lázeňskými procedurami, ale i krásami města.

Důležitou událostí je každoroční Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, kam jezdí celebrity z celého světa. Na výlet se vydejte do blízkých Krušných hor nebo do Slavkovského lesa a dokonalou atmosféru v adventním období nasajte ve Vánočním domě v Doubí.

Ubytování Karlovy Vary

Ubytování Karlovy Vary, to jsou penziony, lázeňské domy i wellness hotely.

Rezervovat pobyt přímo na Mlýnské kolonádě

Františkovy Lázně

Františkovy lázně jsou nádherné město s klasicistní architekturou. Užijte si lázeňské procedury, procházky po kolonádě i v parcích a místní oplatky. V areálu lázní najdete sochu nahého Františka s rybou v ruce. Legenda praví, že každá žena, která se ho dotkne, do roka otěhotní.

Na výlet se odsud můžete vydat do Aše, nejzápadnějšího města Čech, nebo do Chebu. Z přírodních pokladů vás naláká přírodní rezervace Soos nebo několik okolních vyhlídek a za zábavou můžete vyrazit do vodního světa Aquaforum.

Ubytování Františkovy Lázně

Jaké ubytování Františkovy Lázně nabízí? Vyberte si ze stylových hotelů na kolonádě, penzionů, apartmánů i luxusních wellness center.

Mariánské Lázně

V Mariánských Lázních najdete hned několik kolonád, nejpozoruhodnější je litinová novobarokní kolonáda z konce 19. století. Úžasnou architekturu můžete obdivovat u lázeňských domů na kolonádě i u samotných lázeňských pavilonů.

Na kolonádě si nenechte ujít zpívající fontánu, která je ve večerních hodinách doplněná i o světelnou produkci. Kousek od kolonády můžete navštívit kostel Nanebevzetí Panny Marie a kostel sv. Vladimíra.

Najdete tu i jeden z nejnavštěvovanějších cílů Karlovarského kraje – park Boheminium plný miniatur pamětihodností České republiky. Přímo z města se můžete vydat na túru do Slavkovského lesa a zimě je v okolí několik upravovaných běžkařských tras.

Ubytování Mariánské lázně

Ubytování Mariánské lázně je stejně rozmanité jako v celé oblasti západočeských lázní. Penziony, hotely, apartmány i celé chaty si můžete zarezervovat přímo ve městě nebo v jeho okolí. Nechte se hýčkat v tradičních Lázeňských domech nebo v jednom z mnoha wellness hotelů.

Ať už se vydáte do kteréhokoliv lázeňského města, jistě si užijete úžasnou dovolenou plnou odpočinku a příjemných procedur. Vyrazte na romantický víkend i na delší pobyt a vyberte si to nejlepší ubytování v Západočeských lázních.

Rezervovat ubytování přímo v srdci Mariánských Lázní

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *