Jižní Morava

Jižní Morava je nejslunečnější část České republiky. Užijte si víkend v Brně, navštivte Lednicko-valtický areál a okoštujte moravské víno přímo na vinici.

Jižní Morava

Jižní Morava je nejslunečnější část České republiky. Užijte si víkend v Brně, navštivte Lednicko-valtický areál a okoštujte moravské víno přímo na vinici

Dovolená na Jižní Moravě

Jižní Morava láká především na krásné vinice a stylové sklípky. Obdivovat můžete i honosné zámky a bohatou přírodu v celém kraji. V Brně vás čekají gastronomické zážitky i jedna z nejzajímavějších staveb v České republice.

Zámky, gastronomie i Provence na Jižní Moravě

Rozsáhlé vinice připomínají vinařské oblasti Toskánská nebo Provence. Navštivte unikátní vinné sklípky a ochutnejte místní víno. Sklepy ve Vrbici patří k nejkouzelnějším místům na světě. Zážitek umocní i levandulová farma v obci Starovičky.

Slovácko a Pálava lákají nejen na víno, ale i na krásné hrady a zámky. Nejznámější je Lednicko-valtický areál s největším upraveným parkem na světě přezdívaným Zahrada Evropy.

Koupit ubytování přímo v areálu zámku Lednice

Brno je studentské město, i proto je tu opravdu živo. Mnoho zajímavých kaváren s výběrovou kávou, špičkové restaurace i vyhlášená pivnice na vás čekají v centru města. Největším pokladem je funkcionalistická vila Tugendhat, nezapomeňte si s předstihem zarezervovat prohlídku.

Turistika a zážitky na Jižní Moravě

Láká vás turistika na Jižní Moravě? Mezi oblíbené oblasti patří:• Pálava
• Slovácko
• Pohoří Chřiby
• Moravský kras
• Národní park Podyjí
• Čertovy skály

Třicet kilometrů dlouhá Vranovská přehrada nabídne po výletě místo k odpočinku a koupání v příjemně teplé vodě. Můžete si půjčit lodičky, šlapadla nebo vyzkoušet jachting a windsurfing.

Unikátní atmosféra čeká ve Westernovém městečku Borkovice. Odpoledne můžete strávit i v brněnské zoo, vyškovském DinoParku nebo v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách.

Ubytování Jižní Morava

Jedinečné ubytování v oblasti Jižní Morava nabízí penziony, hotely i stylové wellness resorty. Vyberte si to nejlepší ubytování na Jižní Moravě a užijte si degustaci vína, toulky po zámeckých zahradách nebo turistiku v úžasné přírodě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *